Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 193

Wątek: Ulubione piwo [18+]

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Więc tak, trochę towaru ostatnio zeszło i generalnie było ok. Jest jeden zdecydowany faworyt, kilka dobrych i reszta ujdzie.

Najbardziej smakował mi Salamander Blackcurrant Berliner Weisse z browaru Stu Mostów, za****ste lekko kwaśne, w sumie bardziej cierpkie niż kwaśne, lekko słodkie. Super się piję, podjarałem się, bo mam jeszcze 2 piwka od nich więc mam nadzieje, że również zerwą mi skalp

Następnie bdb był Hades z Olimpu. Co prawda według mnie był zbyt alkoholowy ale smakował mi i tak. Jak poleży to się ułoży i na pewno będzie jeszcze lepszy.

Tak se wypadły dla mnie piwa od Piwojada. W me gusta trafiło Double Citrus Smoothie, bo konkret goryczka Średnio wypadło Single Citrus Smoothie, a zawiodła mnie Truskawka (Strawberry Saison).

Z Kingpina raczej średnio.
    Mandarin Sencha American IPA - ujdzie, do wypicja jak lubicie piwa z herbatą (jakąkolwiek).
    Intergalactic Hoppy Lager - w sumie gdyby nie fajna goryczka to bym powiedział, że słabo ale da się wypić.
    Cherokee Blues American IPA - goryczka ok, samo piwko poprawna IPA i tyle.
    Alphonse Grisette z rumiankiem - to piwo chyba wypadło najlepiej ze wszystkich z tego browaru, kupiłem z ciekawości, co prawda bałem się, że będzie sam rumianek ale tak nie jest na szczęście, trunek jest przez to łagodny. Czuć lekko nuty owocone więc rumianek niczego nie zakrywa i dobrze. Lekko się pije. Nawet ok ale raczej drugi raz nie kupię, bo...

Bo świetnie wypadł Król Lata - le Roi de l'Eté z browaru Pinta. I tutaj też to piwo trafiło w moje gusta. Bardzo lekkie, orzeźwiające z nutą pomarańczy. Czuć, że płatki wygładziły maksymalnie trudnek. Gdybym nie kupiłe tylko 2 butelek to chyba na 3 łyki bym je brał A tak mi szkoda
    Bardzo dobrze też wypadała Bawarka, niby klasyczny Hefeweizen i nie spodziewałem się niczego szczególnego to podeszło mi to piwo. Czuć bardziej goździki niż banany a do tego jest lekko kwaskowe.

Świetnie tez wypadła Viva Śliwa czyli grodziskie ze śliwką. Jeśli ktoś lubi piwa wędzone to POLECAM!!!

No i bym zapomniał, super wypadł Hazaj, konkrrret goryczka! To lubię!

Zawiodłem się w zasadzie tylko na Necronomiconie. Zbyt ciężkie do wypicnia, mocno alkoholowe choć tylko 9% bodaj miało. Strasznie mi się je piło, też zapach już odżucał, taki jakiś jak zgnite owoce i coś jeszcze czego nie umiem określić.
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 21-08-2017 o 15:19

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Przy okazji wizyty w sklepie zakupiłem sobie Amber Pszeniczniak, głównie dlatego, że rozsmakowałem się w piwach pszenicznych. Bardzo mi podeszło, nie jest to poziom Cymbopogona ale różnica między nimi jest adekwatna do różnicy w cenie. Na gorące dni (których w tym momencie, jak na złość, brak) jak najbardziej pasuje.

Za to 1 na 100 browaru Kormoran już mi tak bardzo nie podeszło, głownie dlatego, że jest bardzo gorzkie, a ja nie przepadam za zbyt mocną goryczką

Byłem dzisiaj u dentysty więc przez najbliższe 2 miesiące spiajnie zapasów i biedowanie 1350zł na koronę poszło
    Ale nie jest źle, obczaiłem, że w kaufie mają Komesy i nie wiem jak reszta ale Porter bałtycki po 4,89zł jest Więc jak zajdzie potrzeba to wiem gdzie uderzać
    No i Obolony po 3,59zł czy jakoś tak na promo
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 23-08-2017 o 11:25

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (16) Awatar An2
    Jak Cię przyciśnie to oddaj zęba z koroną do lombardu. Powinni Ci zrobić te dentysty korzeń z gwintem wkręcanym w dziąsło.

Alebrowar ma coś w lidlu ale nie wiem co. Zaglądne z ciekawości

- - - Aktualizacja - - -

W lidlu nie byłem ale otwarłem dzisiaj Imperatora Bałtyckiego i wylałem do zlewu
    Nie wiem czy było popsute ale już sam zapach mnie odrzucał od tego piwa. Jakieś takie owoce (WTF?), do tego nawet nie przejrzałe tylko skisłe, popsute. W smaku ciut lepiej, bo lekko goryczkowe, trochę słodkie ale dalej jakieś takie owocowe! Tfu! Rozumiem śliwki czy jakieś rodzynki ale popsute owoce? Nawet nie umime określić jakie Trochę rodzynke, na pewno nie śliwek, same rodzynki też jakieś takie chyba popsute Czekolady w tym nie czułem choć podobno czuć. Jak na razie największy zawód od Pitny

Wczoraj z ciekawości kupiłem Wrężel Pszeniczne Jasne z Mango i jestem bardzo zadowolony. Po kolorze piwa trudno określić, czy to piwo, czy może sok. W smaku czuć mango mocno (co mi akurat odpowiada), ale jakby odjąć mango, to piwo wciąż smakuje porządnie. Jeśli komuś doskwiera nuda piwna to polecam.

Wczoraj piłem Mahna Mahna Bidi Bidibi od Kingpina, nazwa iście przeokrutna Ale piwo dobre choć tej wanilii to się nie doszukałem raczej, po wypiciu całego trunku jakiś tam może posmak lekko zostaje na języku ale podczas picia nie wyczuwałem. No i minus, bo mała flaszka a 11,50 mnie pani przy ladzie skasowała

Dzisiaj trafiłem i właśnie piję ^^ To co lubię najbardziej czyli wyraźny smak kawki, lekkiej paloności. Piwo lekkie, gładkie dzięki płatkom i laktozie. Super choć może lekkiej goryczki brakuje.

Z Kaszub tata przywiózł sporo piwa z browaru Kaszubska Korona. Piwa są bardzo spoko, tylko nie przepadam za mocniej chmielonymi piwami. To tej pory piłem Witbier i chyba Pils.

Właśnie zrobiłem podejście do drugiego piwa z Olimpu czyli do Tanatos'a. Jest to Whisky RIS. Jest to jeszcze lepsze piwo niż Hades. Jest słodsze, jeszcze pełniejsze, alkohol jest bardziej ukryty. Wytrawniejsze jest też bardziej niż Hades. Super!

Uprawnienia umieszczania postów