Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122
Pokaż wyniki od 211 do 214 z 214

Wątek: Ulubione piwo [18+]

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (34) Awatar blabla123
    Wszystko jest już zaplanowane, 35 piw do spróbowania jest.
    Zaczynać będe od najsłabszego oczywiście. Także myślę, że pierwsze 8-12 spokojnie spróbuję + tak liczę ze 2 posiłki i lekka siesta by wieczorem ewentualnie zabrać się za wysokie procenty. W sobotę chociaż 3-4 takie muszę wypić, na 1000% Samiec Alfa i coś z Laphroaigiem BA.
    Reszta do obskoczenia w niedzielę będzie ile dam tylko rady
    Pogrubione to jest to na czym się będę skupiał

Das is kwass - Berliner weisse - Alk: 3,5 / Plato: 8 / IBU: 10 Browar Łańcut (stoisko 10)
    Herr Axolotl - Berliner Weisse z malinami - Alk: 3,8 / Plato: b.d. / IBU: b.d. ALEBROWAR (stoisko 46)
    Kwas Lambda - Sour Witbier - Alk: 4 / Plato: 9 / IBU: b.d. Pinta (stoisko 27)
    Jangryst - Sour ale z wiśnią i agrestem - Alk: 4,7 / Plato: 11,3 / IBU: 15 Szałpiw (stoisko 4)
    Shark - Session IPA - Alk: 4,7 / Plato: 11,6 / IBU: 98 (stoisko 66)
    Kwas Gamma - Raspberry Sour - Alk: 5 / Plato: 13,1 / IBU: b.d. Pinta (stoisko 27)
    Mikromera - Session IPA - Alk: 5 / Plato: 11,5 / IBU: b.d. Browar Artezan (stoisko 47)
    Telepatic - Coffee & Tonka Milkshake IPA - Alk: 5 / Plato: 15,5 / IBU: 20 Birbant / Szpunt (stoisko 60)
    Freak Out - New England IPA z marakują - Alk: 5,2 / Plato: b.d. / IBU: b.d. ALEBROWAR (stoisko 46)
    Bacca Grossulariae Festiva - Sour Brett Ale z agrestem - Alk: 5,9 / Plato: 14 / IBU: 15 Szałpiw (stoisko 4)
    Experimental - Fruit Sour Wild Ale - Alk: 6 / Plato: 12 / IBU: b.d. Browar Szpunt (stoisko 29)
    Brett Raburbon - Brett Saison - Alk: 6 / Plato: 16 / IBU: b.d. Browar Artezan (stoisko 47)
    Gosedalin - Lime Double Gose - Alk: 6 / Plato: 16 / IBU: b.d. Browar Szpunt (stoisko 29)
    Fruit Bomb IPA - Fruit IPA - Alk: 6,2 / Plato: 16 / IBU: b.d. Widawa (stoisko 66)
    Nafciarz Dukielski - Whisky Rye Double Brown Porter - Alk: 6,3 / Plato: 16 / IBU: 60 Brokreacja (stoisko 38)
    Dybuk Laphroaig Barrel-Aged - Barrel-Aged Rye Porter - Alk: 6,5 / Plato: 16 / IBU: b.d. Browar Golem (stoisko 17)
    Flanders - Flanders Red - Alk: 6,7 / Plato: 15,5 / IBU: 15 Browar Łańcut (stoisko 10)
    Kwas Epsilon Wild & BA - Sour IPA WBA - Alk: 6,9 / Plato: 18 / IBU: b.d. Pinta (stoisko 27)
    Milky Moon - Imperial Milk Stout + kozieradka, cynamon, kokos - Alk: 8,2 / Plato: 28 / IBU: b.d Browar Golem (stoisko 17)
    Milky Moon Barrel-Aged - Barrel-Aged Imperial Milk Stout + kozieradka + cynamon - Alk: 8,2 / Plato: 28 / IBU: b.d. Browar Golem (stoisko 17)
    Preparat Laphroaig BA - Barley Wine - Alk: 9 / Plato: 22 / IBU: b.d. Browar Artezan (stoisko 47)
    Zawisza Czarny - RIS BA - Alk: 9,5 / Plato: 25 / IBU: 90 Browar Łańcut (stoisko 10)
    El Temperamento Ardiente - Dark chocolate hot strong brett dark ale - Alk: 9,7 / Plato: 24,4 / IBU: 15 Szałpiw (stoisko 4)
    Imperialny Nafciarz Laphroaig BA - Whisky Rye Imperial Brown Porter - Alk: 10 / Plato: 24 / IBU: 75 Brokreacja (stoisko 38)
    Double Dybuk Laphroaig Barrel-Aged - Barrel-Aged Imperial Rye Porter - Alk: 10 / Plato: 24 / IBU: b.d. Browar Golem (stoisko 17)
    Lilith Bourbon Barrel-Aged - Barrel-Aged Imperial Stout - Alk: 10 / Plato: 24 / IBU: b.d. Browar Golem (stoisko 17)
    Lilith Rum Barrel-Aged - Barrel-Aged Imperial Stout - Alk: 10 / Plato: 24 / IBU: b.d. Browar Golem (stoisko 17)
    Eclipsed - Peated Imperial Stout - Alk: 10,5 / Plato: 26 / IBU: b.d. Browar Szpunt (stoisko 29)
    Eclipsed BA (Bowmore) - Peated Imperial Stout Bowmore Barrel Aged - Alk: 10,5 / Plato: 26 / IBU: b.d. Browar Szpunt (stoisko 29)
    Srogi Niedźwiedź na Dzikim Zachodzie - RIS Jack Daniel's BA - Alk: 10,7 / Plato: 24,5 / IBU: b.d. Łąkomin (stoisko 1)
    Srogi Niedźwiedź leżakowany w beczce po miodzie pitnym - RIS Mead Barrel Aged - Alk: 10,7 / Plato: 24,5 / IBU: b.d. Łąkomin (stoisko 1)
    Sus Scrofa in Occidente Fero - Imperial Baltic Porter Jack Daniel's BA - Alk: 11 / Plato: 25 / IBU: b.d. Łąkomin (stoisko 1)
    6th. Anniversary Imperial Porter BA - Imperial Baltic Porter - Alk: 11 / Plato: 27,5 / IBU: b.d. Widawa (stoisko 66)
    Pogromca - Berleywine - Alk: 11 / Plato: 27,5 / IBU: b.d. Widawa (stoisko 66)
    Samiec Alfa - Imperialny Stout - Alk: 13 / Plato: 30,4 / IBU: b.d. Browar Artezan (stoisko 47)

Ex-Redaktor Guru overclockingu Reputacja:   (83) Awatar ivanov
    Preparat z Artezana jest ok, ale dla mnie bez szaleństwa; największym wyróżnikiem jest chyba projekt etykiety
    Z barley wine to Hard Bride z Ale Browar jest moim ulubionym.

Imperialny Nafciarz nie mam pojęcia czemu, ale mi jakoś nie do końca podszedł Nafciarz Dukielski mi dużo lepiej smakuje i bardzo go lubię, pomimo że jest mega specyficzny.

- - - Aktualizacja - - -

Kilka innych z tej listy pewnie też piłem, ale musiałbym zobaczyć etykiety, bo ja bardziej wzrokowcem jestem
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Preparat jest bardziej niż ok, wersja z Laphroaigiem może wykręcać suty na lewą stronę coś czuję
    Pewnie nie smakuje, bo nie lubisz torfu, dlatego imperialny nafciarz nie podszedł, a zwykły tak.

W przyszłym roku zdecydowanie jadę na 3 dni na WFDP Gruba imba, w sobotę o 17 już czułem, że jeszcze jedno 0,3l powyżej 8% i będzie koniec Nie da rady tego ogarnąć niż full time na imbie
    Szacun, że ktoś miał do spróbowania Utopias ale cena zwalała z nóg 70zł za naparstek dosłownie
    Był impuls by się nie szarpnąć ale skoro w sobotę już poszły 3 stówki z 5 to nie chciałem wrócić jeszcze z debetem do domu czasem
    Ale przynajmniej kilka suwenirów wpadło.

Uprawnienia umieszczania postów