Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Overclock.pl podpisał porozumienie z Uniwersytetem Zielonogórskim

Redaktor naczelny Ekspert overclockingu Reputacja:   (9) Awatar sido107
    To chyba przez ten blady krawat

Ex-Redaktor Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (6) Awatar Bakak
    Nom i sztywniacki garniturek hehe

Ale ogólnie wyszło fajnie, no i to dobry prognostyk na przyszłość naszego vortalu i forum. Jak to się rozkręci to wszystkie "nerdy"(określenie użyte w pozytywnym kontekście) z uczelni wpadną do nas

HWBot Team Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar Johny_B
    Ivanov, Ryba i XA na profesorów
    MacBook Pro 13" (mid 2017) || iPad Pro 9,7" || iPhone 5 || Magic Keyboard & Logitech MX Master || harman/kardon Nova || LG 27ud88

Redaktor i Administrator Extreme overclocker Reputacja:   (20) Awatar majkel_94
    Czyli co, robimy z Grześkiem pokaz na śląskiej polibudzie?

Czy może też jakieś porozumienie o współpracy?
    | Intel Core i7 2700K @ 4,5 GHz 1,35V | Gigabyte Z68X-UD3H LGA1155 | Kingston Savage 2x8 GB @ 2133 MHz CL9 1.65V |
    | 2x Samgate F3 500GB HD502HJ - Hybrid RAID 0+1 | Kingston HyperX 3K 240GB SATA III | Corsair VS650 |
    | Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Gaming G1 @ 1550/7200 MHz | Xonar DX | BitFenix Shinobi | Dell P2414H 24" 1080p AH-IPS |

Advert Manager Guru overclockingu Reputacja:   (13) Awatar Dawid_S
    Cytat Zamieszczone przez Bakak Zobacz posta
    A tak mniej poważnie:
    Dawid jesteś brzydal i tyle
    [OFFTOP]Moja dziewczyna ciągle mi to powtarza, gdy wskoczę w garniak... Tak źle w nim wyglądam, że szybko mnie z niego rozbiera [/OFFTOP]

- - - Aktualizacja - - -

Cytat Zamieszczone przez Johny_B Zobacz posta
    Ivanov, Ryba i XA na profesorów
    Ja prowadziłem wykład dla studentów Politechniki Wrocławskiej, gdy byłem w technikum Całość poświęcona zwiększaniu wydajności podzespołów komputera z wykorzystaniem ciekłego azotu.

Poza tym - ivanov jest już zaproszony. Będzie prowadził wykład dla studentów na mojej uczelni Takie spotkanie z Overclockerem połączone z pokazem extreme OC. Po tym będzie test wiedzy i najlepsi wezmą udział w warsztatach OC.

Cytat Zamieszczone przez mICh@eL Zobacz posta
    Czyli co, robimy z Grześkiem pokaz na śląskiej polibudzie?

Czy może też jakieś porozumienie o współpracy?
    Jestem na tak. Grzesiek mógłby podpisać, bo jest przecież sekretarzem redakcji. Dostałby upoważnienie od szefa (tak samo jak ja).

Trzeba tylko znaleźć bardzo dobrego i zaangażowanego wykładowcę (dr inż. Łukasz Hładowski z wideo jest tego przykładem na mojej uczelni - współpracuję z nim już od dawna).

Redaktor i Administrator Extreme overclocker Reputacja:   (20) Awatar majkel_94
    No ja na razie wykładowców nie bardzo znam, bo przedmioty informatyczne mamy aż dwa na pierwszym semestrze, więc wiele się powiedzieć nie da

Ale popytam starszych roczników na forum, może powiedzą do kogo uderzyć z propozycją
    | Intel Core i7 2700K @ 4,5 GHz 1,35V | Gigabyte Z68X-UD3H LGA1155 | Kingston Savage 2x8 GB @ 2133 MHz CL9 1.65V |
    | 2x Samgate F3 500GB HD502HJ - Hybrid RAID 0+1 | Kingston HyperX 3K 240GB SATA III | Corsair VS650 |
    | Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Gaming G1 @ 1550/7200 MHz | Xonar DX | BitFenix Shinobi | Dell P2414H 24" 1080p AH-IPS |

Jeszcze foto:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PodpisanieUmowyOverclock_pl_z_WEiT_web.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	90.8 KB
ID:	2635
    Autor zdjęcia: dr inż. Łukasz Hładowski
    Ostatnio edytowane przez Dawid_S ; 21-11-2013 o 19:52

Redaktor naczelny Ekspert overclockingu Reputacja:   (9) Awatar sido107
    Cytat Zamieszczone przez mICh@eL Zobacz posta
    No ja na razie wykładowców nie bardzo znam, bo przedmioty informatyczne mamy aż dwa na pierwszym semestrze, więc wiele się powiedzieć nie da

Ale popytam starszych roczników na forum, może powiedzą do kogo uderzyć z propozycją
    W Gliwicach na polibudzie pracuje taki bardzo fajny dr Adam Domański od Baz Danych, jednakże ma szeroko zakrojona wiedzę, lub Bartłomiej Zieliński od Elektroniki zna się dobrze na procesorach miałem z nim wykłady a Domański był moim promotorem.

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    To jest fajny pomysł, tylko pytanie, czy uda się go zrealizować

W kwietniu, jak potrzebowałem urządzić pokaz live do Team Cup zrobiłem rozeznanie u mojego kumpla, który skończył informatykę. Wysłałem maile z propozycjami do podobno najbardziej ogarniętych wykładowców na wydziale.

Nie tyle, że dostałem odmowy, co po prostu nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od któregokolwiek z adresatów...
    Przy czym, wiedząc, że czasami wiadomości z adresu Overclock lądują w SPAMie wysłałem te maile z prywatnego adresu na WP.

Jednak ja by się udało coś zdziałać, to jak najbardziej jestem na tak
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Takich spraw nie da się załatwić mailowo, bo nie zrozumieją o co Ci chodzi.

Poza tym - trzeba się do nich specjalnie zwracać bardzo mocno uprzejmie, aby w ogóle przeczytali mail (jeśli to byli tego typu wykładowcy).

Tak więc jeśli chcecie coś działać na swoich uczelniach to wszystko trzeba dogadywać osobiście, aby wytłumaczyć ideę. Moim zdaniem, mailowo nic nie załatwimy.

Uprawnienia umieszczania postów