Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 142021222324
Pokaż wyniki od 231 do 234 z 234

Wątek: Nasze stanowiska "pracy"

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    //Jest to wpis przeniesiony z innego forum. Wrzuciam również tu, bo mam taką ochotę //

Nie dalej niż w tym tygodniu upolowałem sobie Matrixa GTX285 i Xeona X5460, bo naszła mnie ochota pograć w Crysisa, tak jak to było kiedyś. Pierwotnie chciałem złożyć całość na 2x 8800GTS 512, ale zawiałoby nudą (i małą pojemnością ramu na karcie), więc kupiłem GTXa 285

Najfajnieszy jest śmietnik/kontener na elektronikę obok naszego biura, bo to przez niego nabrałem ochoty na zabawę sprzętem ze śmietnika.

W tamtym tygodniu, nie licząc klawiatury oraz myszy, trafiłem na:

//Trzy dni później//

ASUS Matrix GTX285 już w testach (ma trafić do kompa ze śmietnika w celu zagrania w Crysisa):

3DMark Cloud Gate KLIK

Śmietnikowy komputer ciąg dalszy (oczekiwanie na Xeona X5460):

Takie tam z przyczepy kempingowej a.k.a. Letniej Rezydencji:

Komputer specjalnie składany do przyczepy na sezon letni 2017, niedługo wyląduje w salonie do filmów i netu (wszystkie bebechy prócz obudowy miałem walające się w pokoju):

Spec:

i7-3930K @ 4.2GHz @ 1.28v @ SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 (o dziwo daje sobie radę całkiem nieźle + jest cicho)
    ASUS Rampage IV Formula (w planach kupno jakieś normalnej dźwiękówki, bo tego się słuchać praktycznie nie da)
    Quad Channel G.Skill RipjawsZ 4x4GB @ 2400MHz CL10
    OCZ Vertex 2 60GB + Seagate 1TB
    Be Quiet! Silent Base 600
    Jakaś cicha grafa, która mi się walała w pokoju: HD5750 1GB @ 25% Idle fan speed (pierwotnie miał być ASUS Matrix GTX580 Platinum, ale głośnosć + brak zasilacza i niestety został Radek)
    Tymczasowy Be Quiet! Pure Power L8-400W (w planach wymiana na Corsaira AX/HX Platinum)

Na zdjęciach widać kurz, ale niestety w przyczepie wszystko się kurzy w zastraszającym tempie i nie nadążam z czyszczeniem

BTW. Całość zredagowana na komputerze śmietnikowym. Daje radę Pogoda również dopisuje

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (17) Awatar An2
    I gra gitara, codziennie inny komp na każdy dzień tygodnia. Tak z fotek i ciekawości, mieszkasz w przyczepie campingowej czy to Twoja odosobniona "baza" przy mieszkaniu?

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    Mieszkając na wsi w domku jednorodzinnym mogę sobie pozwolić na posiadanie przydomowej przyczepy kempingowej, z której korzystam w okresie letnim.

Normalnie u mnie to tak wygląda:

KLIK

EDIT:

Dzisiaj/wczoraj w nocy mi się nudziło i postanowiłem po raz kolejny złożyć coś z gratów, które mam w pokoju i oto efekty:

Miało być fajnie, cicho, do filmów i internetu, a wyszła rzeźba jakiej dawno u siebie nie widziałem.

Bebechy:

Intel Celeron G1820 2.7GHz s.1150
    Gigabyte GA-H81M-S1 (rev. 2.0)
    Pamięć 6GB (4GB+2GB) DDR3 1333MHz CL9
    GeForce 8800GTS 512 (nie miało być)
    Nagrywarka DVD Samsung na Sata (miała być)
    Czytnik All-in-one na 3.5" (miał być)
    Dysk Seagate 1TB 7200
    NeoTEC Magnus GX-400W (nie miało być)

Pierwotnie plan był taki, żeby wszystko uruchomić na integrze w całkiem niezłej obudowie, ze śmietnika oczywiście, z zasilaczem Fortron TFX 250W, którego przetestowałem w zeszłym tygodniu na prostym testerze w pracy i wydawał się być sprawny.

Niestety po złożeniu sprzętu w całość, komp nie odpalił. Fortron jednak okazał się być uszkodzony i niestety nie miałem pod ręką innego zasilacza w standardzie TFX, więc podpiąłem na szybko walającego się pod ręką NeoTEC'a 400W.

Wszystko zadziałało i postawiłem system. Później stwierdziłem, że przydałaby się jakaś lepsza karta, skoro mam zasilacz, który ją napędzi.

Wygrzebałem więc z kartonu jakiegoś GeForce'a i doinstalowałem stery. Montując grafę okazało się, że nie zmieszczę już całej blachy mocującej napęd, czytnik oraz dysk twardy.

W międzyczasie dopadła mnie już 4. nad ranem i nie miałem już siły oraz ochoty przekładać całości do innej obudowy i tym oto sposobem powstała rzeźba, którą widać na zdjęciach:

Trybi to wszystko zadziwiająco dobrze i jak tylko znajdę odpowiedniejszą obudowę, to chyba tak sobie zostawię
    Ostatnio edytowane przez RemiKo ; 10-09-2017 o 17:43

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (17) Awatar An2
    Fajne sobie tworzysz domowe "stanowiska bojowe i centra dowodzenia".
    Jedynie co jest wkurzające przy takich wystawkach i kompach w środku i na wierzchu, to zbierający się kurz i walka z nim.
    Szczególnie jak się ma jeszcze jakiegoś futrzanego zwierzaka.