Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 314

Wątek: W co teraz grasz?

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Kurcze, Igorrodz, daj swoją wypowiedź w spoiler - tak się nie robi
    Akurat przeszedłem TWD i zrobiłem to samo, ale możesz komuś zniszczyć grę

A co do TWD 2 to czekam, aż cały sezon będzie kompletny. Nie wytrzymałbym czekania na kolejne epizody
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    [NIE CZYTAĆ JAK SIĘ NIE PRZESZŁO WSZYSTKICH ODCINKÓW THE WALKING DEAD!!!!!]

Lee na pewno nie wróci. Miał już inny kolor skróty itp. Poza tym, Telltale to nie CDP, tu fabuła jest liniowa. Co do tego, kogo zobaczymy, to chciałbym, aby to był Kenny, ale obstawiam na Lilly (najbardziej prawdopodobne wg mnie), albo Glenna. Molly? Mała szansa. Ona była zbyt samotnym duchem... i co się jej dziwić. Z tego co pamiętam, to ona spotkała grupę a osób, a w niej jakaś znana postać, dlatego wg mnie Molly odpada.

Ja rękę Lee odciąłem, a potem zastrzeliłem.

Kogo wybrałeś? Ja przyznaję, że na początku tego dzieciaka, ale szybko załadowałem jeszcze raz jak się dowiedziałem, że dzieciak normalnie ucieknie (chociaż pewnie i tak zginie, ale co tam...), więc pomogłem temu starszemu.

Kurde, fajnie by było spotkać Molly, ale no cóż... ona jak już mówiłem grupy się nie trzymała. Ciekawe kiedy spotkamy tego gościa, co nam łódkę podpierniczył.

A i jeszcze takie pytanie: co zrobiłeś z Lilly? I jak długo trzymałeś Bena? Ja Lily oszczędziłem, Bena trzymałem tak długo, jak się dało.

- - - Aktualizacja - - -

@up
    Dokładnie. Ja to zaznaczyłem.

Co do Bena, to dodam, że warto było dla wysłuchania tego, jak wygarnia Kennemu, który do tego momentu był tak użyteczny jak Ben. Myślał tylko o sobie, tchórzył i był ogólnie denerwujący. A i czy oszczędziłeś tamtego debila wtedy w szkopie?

- - - Aktualizacja - - -

I jeszcze dodam, że fajnie się grało praktycznie cały 1. sezon na raz (1. w jeden dzień, 2. w drugi, cała reszta w trzeci), ale ja bym nie wytrzymał. Będę ogarniał epizody na bieżąco. Ale za takie zakończenia powinno się karać...
    I mogliby robić dłuższe epizody. Po 4h to by było idealnie.

Ja przeszedłem Serious Sam 3 BFE.
    O ile na początku gra jest trochę niespecjalna, to jak w końcu wpadnie w łapy minigun i pojawiają się całe HORDY wrogów, to robi się bardzo, ale to bardzo fajnie

W końcowych mapach przeciwników biegnie jednocześnie tak dużo, że nawet minigunem nie nadążasz ich kosić Poezja

Jedynie finalny boss rozczarowuje Ale za to boss w DLC Jewel of the Nile jest już taki jak trzeba. Trzeba do niego nieustannie pruć przez parę minut
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar Igorrodz

Cool

A i jeszcze takie pytanie: co zrobiłeś z Lilly? I jak długo trzymałeś Bena? Ja Lily oszczędziłem, Bena trzymałem tak długo, jak się dało.
    No cóż, znowu spoiler -
    Spolier:
    Gdy Lilly zabiła strzałem w głowę Carley wsadziłem ja z powrotem do vana a potem, przy pociągu, ukradła go mimo, iż powiedziałem że z nią pojadę. Bena na pociągu chciałem strącić - skończyłem z nim w wieży, puściłem go w dół - przez tego dzieciaka zginęła Carley, Katjaa i Duck zatem sam rozumiesz...

- - - Aktualizacja - - -

Co do epizodu 1 to myślałem, że zejdę
    Spolier:
    jak Clem szyła sobie rękę. A później, w pierwszym odruchu, wybrałem Pete'a - i moim zdaniem dobrze. Mam nadzieję, że po odcięciu sobie nogi będzie żył - liczę iż to będzie takie połączenie Lee z Kennym - bardzo fajny gość. Duże nadzieje wiążę też z Lukiem oraz... z Sarą. I obym spotkał jeszcze Christę.

U nas niestety nie działa komenda [spoiler], ale za to jest 18+
    18+ - treść tylko dla pełnoletnich:

8018 MHz

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    [SPOILERY Z THE WALKING DEAD SEZON 1 I 2!!!]

Ja Lilly zostawiłem w Vanie, chociaż nie mówiłem, że z nią pojadę. Wiedziałem, że ucieknie, ale zostawienie jej to jednak... Ale też w 1. odruchu zostawiłem ją za zabicie Carley. Co do Bena, to nie masz serca. Ale w pociągu też jemu powiedziałem, że powinienem go teraz zabić, tylko nie pamiętam, czy przeładowałem ten moment... ale chyba nie.

Co do ręki, to przyznaję, że też były niezłe emocje, ale jak oglądałem nawet durne gameplay'e (przynajmniej gościu przez większość czasu był cicho)z Heavy Raina, to tam jedna scena zadziałała na mnie kilka razy bardziej, a to ja oglądałem. Co dopiero jakbym sam grał.

A co do Christy, to coś mi się nie wydaje, jak już, to w 4. epizodzie, nie wierzę, że wcześniej. Trochę za szybko skończyli motyw, który dopiero rozpoczęli.

I pamiętaj, to nie CPDR, jak postać jakaś mogła zginąć, to nie odgrywa ona jakiejś dużej roli i szybko ginie przy najbliższej okazji. Niestety. Może ten sezon to poprawi.

JackHammer Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar nomad
    Skończyłem właśnie Strongholda Crusadera.

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar Igorrodz
    W wolnych chwilach męczę Rome II

Obecnie gram w Injustice Gods Among Us Ultimate Edition i przyznam, że mi się nawet podoba.
    Tryb fabularny jest ciekawszy niż w Mortal Kombat Komplete Edition (który był nawet-nawet).

X-Ray'e są fajniejsze niż Super Moves, tak samo jak system walki mi bardziej przypadł do gustu w MKKE. Nie ma też fatality Jednak, Injustice broni się (jak na razie) fabułą. Zobaczymy, czy uda się utrzymać ten trend, bo bez fajnej historii Injustice nie miałby się czym bronić przed Mortalem

Na koniec największa wada - strasznie zawiódł mnie brak laddera Nie można z kumplem klepać kompa, co uważam za bardzo poważną wadę.
    8018 MHz

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar walker15130
    W AC2, bo 4 przerwałem w połowie i nie mogę się zmusić do odpalenia go ponownie