Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Czynnik chłodniczy FC

HWBot Team Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar Johny_B
    Dobrze że to nie Pure bo za swój punkt widzenia zostałbyś już rozjechany a może zbanowany. Dobrze jest mieć swój punkt widzenia i go bronić, ale trochę pokory zachować w sobie też jest dobrą rzeczą. Fajnie że eksperymentujesz i do czegoś dążysz, jednak popatrz na historię OC, równa się ona historii budowania układów SS etc, czy na prawdę jesteś tak pewien siebie że uważasz iż przez te lata ludzie nie wpadli na to że R410 jest najlepszy za to Ty wpadłeś Nie bierz tego do siebie, zresztą masz ogromne poczucie humoru więc zakładam że co najwyżej się zaśmiejesz czytając ten post, byle nie przeklniesz Przy mojej wiedzy w tym temacie, porywasz się z motyką na słońce, wpierw pokaż efekt, potem go broń, wtedy nikt nie będzie Cie atakował, bo Bartek jak na razie robi to merytorycznie, ja nie mając takiej wiedzy wiem jedno, koła dwa razy się nie wynajdzie

Na Pure też kiedyś był Pan od klimatyzacji...ale się na opowiadał, ileż to on nie wiedział, ileż to układów nie zrobił i po kilkunastu postach zmył się i nie pokazał, bo rzeczy które opowiadał już dawno były sprawdzone iż są nierealne.
    D9 GKX/GMH

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Zgadzam się z jednym i zgadzam się z drugim. Po pierwsze R507 jest z pewnością świetnym czynnikiem do SS i przez lata był skutecznie używany. Nie oznacza to jednak, że należy się go kurczowo trzymać, bo wszyscy na nim robią. Freony to nie tylko ta tabelka: http://www.purepc.pl/node/1016?page=0%2C1 tych gazów jest od *****. Większość z nich się nie nadaje, ale nie oznacza to, że gdzieś nie znajdzie się lepszy. Może w międzyczasie wymyślono nowy gaz, którego 5-10 late temu nie było?

My grzebiąc po katalogu znaleźliśmy kilka lepszych gazów (nie pamiętam numerów niestety, muszę jeszcze raz dorwać ten spis) i dlatego pytam, bo może są jeszcze jakieś kruczki, których nie uwzględniliśmy.

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (27) Awatar Dziarson
    lata ludzie nie wpadli na to że R410 jest najlepszy za to Ty wpadłeś
    Nie twierdze ze na to wpadłem , ale u mnie działa lepiej niż R507 , w tabelce ma niższą temp wrzenia , układ działą czasami nawet 8h dziennie , ja nie robie tego ss ja tylko testuje gazy kapilary ciśnienia itd pomaga mi kolo który wie co robi i wspólnie nam to wychodzi .
    Johny_B :
    Nie bierz tego do siebie, zresztą masz ogromne poczucie humoru więc zakładam że co najwyżej się zaśmiejesz czytając ten post, byle nie przeklniesz
    dziękuje ale żonę już mam
    Ostatnio edytowane przez Dziarson ; 19-01-2014 o 18:19
    Za każdą moją wypowiedz braną dosłownie nie odpowiadam, za szkody powstałe na sprzęcie,wynikające z zastosowania moich propozycji też nie odpowiadam. Jestem inny, jestem Fanboyem Intela i nie obchodzi mnie jak długo bronić AMD będziecie, ja stwierdzę, że jest nic nie warte.A to że moje graty wytrzymują o 1V więcej niż Wasze to tylko moja ręka.

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    tak, nie ma dostępu do linków. możecie podesłać nowe? o zbliżonych stronach etc?

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-4)
    Cytat Zamieszczone przez technoman88 Zobacz posta
    tak, nie ma dostępu do linków. możecie podesłać nowe? o zbliżonych stronach etc?
    Daj mu ktoś w końcu bana bo całe forum odkopie Kappa

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (24) Awatar Blue
    Cytat Zamieszczone przez Weryl Zobacz posta
    Daj mu ktoś w końcu bana bo całe forum odkopie Kappa
    Jeśli aż tak Ci to przeszkadza, to *********aj.
    Chłopak chce się czegoś dowiedzieć, a Ty się *********alasz o odkopy.
    Intel Core i7 6700k@NZXT Kraken X61 / ASUS Maximus VIII Extreme / 4x4GB Kingston HyperX 3000MHz@CL15 / ASUS GTX 970 / Enermax Platimax 80Plus Platinum 600W / Samsung 128GB 840PRO / Samsung 120GB 850EVO / Seagate ST31000524AS 1TB / WesternDigital WD15EARS 1,5TB / Corsair Carbide Air 540 / Razer Ourobouros / Razer Blackwidow Ultimate Stealth 2014 / Razer Goliathus Extended / Razer Hammerhead Pro

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (65) Awatar ivanov
    Jak sobie zobaczysz jego poprzednie posty, to niestety wygląda to na typowe odkopy dla nabicia licznika.

W dodatku otrzymał wcześniej warna.

Na razie dostał tydzień odpoczynku

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = HD7970 Lightning = 32 GB DDR4 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-4)
    Cytat Zamieszczone przez Blue Zobacz posta
    Jeśli aż tak Ci to przeszkadza, to *********aj.
    Chłopak chce się czegoś dowiedzieć, a Ty się *********alasz o odkopy.
    no sry napisałem pod ostatnim postem z jakiejś serii faktycznie zły wybrałem bo tu jeszcze ewidentny odkop nie był ale reszta już raczej tak