Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 110

Wątek: Polityka

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd

Polityka

Temat o polityce.
    Ostatnio edytowane przez majkel_94 ; 18-01-2014 o 23:44

Redaktor / Overclocker Ekspert overclockingu Reputacja:   (16) Awatar ludek
    Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

HWBot Team Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar Johny_B
    O nie...tutaj też to już nie ma się gdzie zrelaksować i odpocząć przy oc OK jako że jestem katoendekiem, faszystom, nacjonalisto oraz heretyko i masono w jednym dam sobie spokój, chociaż tutaj
    MacBook Pro 13" (mid 2017) || iPad Pro 9,7" || iPhone 5 || Magic Keyboard & Logitech MX Master || harman/kardon Nova || LG 27ud88

Ogarnijcie się. Z nudów można pogadać.

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Proszę... naprawdę, proszę, czy ten temat musi tu być? Ja wiem, że mogę nie czytać... Ale pewnie będę... A nie chciałbym...

Wolałbym jakby był
    Na BMK był taki temat i wbrew pozorom sprawował się dobrze. Poza momentami, gdzie leniwiec się wpierdzielał, to była kultura i masa argumentów. Oczywiście proporcje prawacy/lewacy to jakieś 40 do 1 ale to chyba dobrze

Czyli bardziej kółko wzajemnej adoracji, niż dyskusja...

HWBot Team Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar Johny_B
    PClab cały jest lewacki...Purepc też...tutaj jeszcze nie sondowałem

Zresztą dopóty ktoś mnie słucha to i ja mogę jego słuchać...dopóki ktoś nie wchodzi do mojego życia to i ja nie wchodzę do jego, a tutaj mam ochotę sprzeczać się co najwyżej o wyższość Micronów D9GTR nad Elpidą Hyper z takimi samymi zapaleńcami jak ja
    MacBook Pro 13" (mid 2017) || iPad Pro 9,7" || iPhone 5 || Magic Keyboard & Logitech MX Master || harman/kardon Nova || LG 27ud88

Cytat Zamieszczone przez Johny_B Zobacz posta
    PClab cały jest lewacki...Purepc też...tutaj jeszcze nie sondowałem

Zresztą dopóty ktoś mnie słucha to i ja mogę jego słuchać...dopóki ktoś nie wchodzi do mojego życia to i ja nie wchodzę do jego, a tutaj mam ochotę sprzeczać się co najwyżej o wyższość Micronów D9GTR nad Elpidą Hyper z takimi samymi zapaleńcami jak ja
    No właśnie, ty tu zamiast gadać o polityce, powiedz mi jako ekspert, czy brać to: http://allegro.pl/kingston-ddr2-2gb-...868630027.html, bo przegapiłem okazję, którą ostatnio mi polecałeś...

Akurat ja tam krytykowałem jak były takie odruchy kułka wzajemnej adoracji, ale to tylko przez bardzo krótki okres czasu. Po prostu Igorrodz, ja i Se7en to honorowi członkowie brygady kolibrów a ciągle gadaliśmy z jednym lewakiem czy tam niezdecydowanym. Kilka innych też się przewijało. Jednak wypowiedzi z naszej strony zawsze były uargumentowane, a obrażała, to tylko administracja BKM (tak leniwcu, o tobie mówię).

Najfajniejsze było, jak jeden z modów na BMK również stanął po naszej stronie jak leniwiec wmawiał, że NSDAP nie było socjalne
    Na BMK administracja to poza tam nielicznymi wyjątkami banda faszystów, czyli też lewacy.

To jest offtopic. Z takim podejściem powinieneś krytykował wszystko w tym dziale...

- - - Aktualizacja - - -

Od czegoś trzeba zacząć. Jakby wybory były jutro, to poszlibyście na nie? Jeśli nie, to dlaczego?

Uprawnienia umieszczania postów