Strona 16 z 30 PierwszyPierwszy ... 612131415161718192026 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 295

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Girls und Panzer der Film

Fajnie, że w końcu wyszedł. Ogląda się go bardzo przyjemnie, jest sporo walk

Aczkolwiek poziom absurdu niektórych akcji jest naprawdę spory

Nie zmienia to faktu, że mi się podobało i polecam tym, którzy widzieli serial

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Kurde, akurat czasu na to nie mam, muszę to kiedyś obejrzeć

Kumpel zachęcił mnie do oglądnięcia Bakemonogatari.

Nie żałuję Anime jest wprawdzie bardzo specyficzne (nie tylko graficznie), ale mi się zdecydowanie spodobało.

Fajna plejada postaci, różne dziwne akcje i rozwiązania narracyjne. Trzeba to zobaczyć samemu, choć pewnie nie każdemu się spodoba.

Muszę teraz oglądnąć wszystkie anime z serii -gatari

BTW Jako bonus kultowy koci łamacz językowy

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Anime jest inne, ciekawe, kreska specyficzna. Historie bywają różne i o ile pierwszą serię wciągnąłem praktycznie od razu to druga już mnie tak nieoczarowała. Trzecią w połowie rzuciłem i trudno nawet powiedzieć dlaczego. Nie nudziłem się przy tym ale odczułem, że trochę już jechali na marce i szale czegoś innego. Podobno potem znów jest ciekawie i nie ma akcji na siłe.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)
    Moim zdaniem animiec spoko. Bardzo mi się spodobał ten zupełnie inny styl. Ponoć ma jeszcze wyjść film z historią tego małego wampirka. Nie mogę się doczekać.

Co tu dużo mówić, Berserk to klasyka.

Aczkolwiek jest to też zarazem anime, które w bardzo wredny sposób jest jedynie zachętą do przeczytania mangi

To co dzieje się w 25 odcinkach to jedynie wstęp do właściwej opowieści. Mangi nie czytałem, ale wiem że to dark fantasy. Takie serio dark. Rzecz w tym, że w anime tego dark praktycznie nie ma, co jest dla mnie też jego największą wadą.

Ok, historia jest ciekawa, ale na początku nie jest jakaś zbyt porywająca.

Ogólnie mam trochę mieszane uczucia. Nie dla tego, że anime nie jest fajne, bo jest ok. Po prostu nie spełniło moich oczekiwań (ale oglądało mi się je dobrze)

8018 MHz

O ile Sword Art Online wg mnie nie sprostał hype'owi, o tyle uważam, że Attack on Titan dał radę.

Ciekawe założenia, niezła historia i fajne połączenie animacji 2D oraz 3D.

Ok, fabularnie jest kilka denerwujących rzeczy, ale to rzeczy bardziej z gatunku, że jakaś postać czegoś nie zrobiła (po to, żeby później było bardziej dramatycznie)

Zaraz zabieram się za wszystkie speciale. Mam nadzieję, że też będą ok.

Ostatnio edytowane przez ivanov ; 12-06-2016 o 16:21
    8018 MHz

Drugi sezon?

Ajin - opowieść o nieśmiertelnych półludziach. Nikt nie wie czy jest człowiekiem czy nie, dopiero w momencie śmierci tego możemy się dowiedzieć. Główny bohater miał wypadek śmiertelny... no i sami wiecie. Takich "ludzi" na świecie oficjalnie jest kilkudziesięciu, rządy prowadzą na nich różne eksperymenty ale jest jeden co się temu sprzeciwia i chce wywalczyć swobodę. Nie chce tutaj dokładnie pisać co i jak, bo fabuła jest niezła. Nie ma większych dziur czy zbędnych wydłużeń, na początku jest tylko jedna taka wtopa ale może coś z nią jeszcze zrobią więc biorę to z przymróżeniem oka. Największy minus to standardowo 13 odcinków i trzeba czekać na drugi sezon. Szkoda, że nie zwróciłem na to uwagi, bo jadę ze swojej listy alfabetycznie i trochę się w****iłem, bo anime mnie wciągnęło. Z minusów to komputerowa grafika, nie przeszkadza ale nie każdemu może się to podobać. Dla mnie jest ok i nic ponad to jeśli chodzi o kreskę.

Accel World - koleś jest zakompleksiony, bo jest małym i grubym knypkiem ale radzi sobie w grach... więc najfajniejsza laska ze szkoły zaprasza go do specjalnej gry Tam jest chudy, szybki... po 4-5 odcinkach chciałem to *******nąć, bo średnio mi się podobało ale dałem temu szansę, jestem na 18 odcinku i w sumie można pominąć. Z opisu całkiem niezłe się wydaje ale im dłużej się to ogląda tym ma się nadzieje, że szybko się skończy.
    Średniak od samego początku, nie spodziewałem się wiele ale da się oglądać jeśli nie macie czegoś innego do obejrzenia. SAO czy LH to na pewno nie jest więc jak spodziewacie się czegoś takiego to nawet nie oglądajcie. Ja skończę, bo nie jest to na tyle złe by *******nąć jak już 3/4 za mną
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 12-06-2016 o 16:24

O LOL, pobieżnie i na szybko obejrzałem listę tego co jest dostępne i myślałem, że jest już drugi sezon (jedną z serii speciali wziąłem za niego)

No nic, w takim razie pozostaje przekopać się przez wszystkie speciale
    8018 MHz

Teoretycznie miało być lato 2016 ale gdzieś ostatnio czytałem, że jednak początek 2017 Nie wiem na ile to pewne info, bo nie śledzę takich rzeczy. Jak mi się coś podobało to i 10 lat mogę czekać na kontynuację

Uprawnienia umieszczania postów