Strona 20 z 31 PierwszyPierwszy ... 1016171819202122232430 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 308

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Puni Puni Poemi - To jest głupie, bardzo głupie, na szczęście to tylko 2 odcinki. Nie wiem jak wytrzymałem, nie da się tego oglądać, nie da się tego słuchać (*******alają szczekaczkami jak z kałasza, do tego irytujący głos głównej bohaterki). 2-3 gagi dobre, nawet śmieszne, reszta to dno i metr mułu.
    W tej chwili do głowy tylko jeden mi przyszedł a w zasadzie 2 in 1

Opierdalam się ostatnio niemiłosiernie w temacie więc właśnie zaktualizowałem listę anime.
    W sierpniu zdecydowanie coś narobię

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Ja to w sumie nie mam co oglądać, czekam raczej na kontynuacje tego co oglądałem ale jeszcze trochę czasu minie

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Ja mam nowego kompa, więc na razie nawalam ostro gry
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Po tym jak RemiKo zalinkował ending, poczytałem z czego to i chyba obejrzę sobie Aldnoah.Zero
    Ostatnio edytowane przez anakolót ; 06-08-2016 o 12:52

Koutetsujou no Kabaneri - kurczę średniak i nic więcej choć zapowiadało się bardzo dobrze. Od samego początku w oczy raziła mnie niekonsekwencja jeśli chodzi o "zombie", jedne ospałe, drugie szybkie niczym wiatr... no i ten nieszczęsny smog... witki mi opadły jak to zobaczyłem. Do tego rozpędzanie pociągu jest ukazane w miarę realnie, rusza ospale ale z każdym kolejnym metrem nabiera prędkości i po chwili z miejsca startuje jak Bolt
    Historia jako tako też średnio ukazana, już na samym początku całość nabiera rozpędu ale chciałbym przez chociaż 2 odcinki obejrzeć jak wygląda życie w takiej sytuacji jakiej się znaleźli bohaterowie, niby podczas odwiedzania kolejnych miast coś tam się rusza w temacie ale od razu jest to robione po macoszemu, bo co chwila jest jatka na ekranie i trzeba jechać dalej. Za bardzo chyba chcieli zmieścić się w 12 odcinkach i to po prostu nie wyszło.

Boku no Hero Academia - obejrzane za jednym podejście, czekam z niecierpliwością na kontynuację. W wielkim skrócie od zera do bohatera. Wielki plus za nie robienie z widzów idiotów i już przez to podobało mi się anime, nasz "najelpszejszy" z bohaterów nie jest ani głupkiem jak to zwykle bywa. Niektóre rzeczy wręcz tłumaczy widzowi ale widać, że nie robi tego moralizatorsko tylko analizuje swą pozycję, ma swój charakter i rozumie sytuację w jakiej się znalazł szukając swego następcy gdy nie jest już w pełni sił. A sam główny bohater zaczyna dosłownie od zera, nie ma zdolności jak inni, dostaje ten "dar" i musi nauczyć się z nim żyć.

Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 26-08-2016 o 22:48

Mnie w KnK raziło to, że te pociągi prowadzili jacyś jasnowidze. Nic nie widzieli, ale precyzyjnie byli w stanie się zatrzymać w określonym miejscu

Fakt to też mnie raziło ale po obejrzeniu Hero praktycznie zapomniałem już o Kabaneri

Ja po Aldnoah.Zero też już nie wracam myślami do KnK.

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Oglądnąłem ze znajomymi Akikan.

Dziewczyny są personifikacją puszek po napojach. O tym anime dowiedziałem się podczas konwentu Magnificon 2016 na panelu o antropomorfizacji w animcach

Tak, jest to kompletnie absurdalne, ale zarazem zaskakująco fajne

Do 3/4 anime jest bardzo spoko, później akcja zaczyna zwalniać i widać niewykorzystany potencjał fabularny... ale i tak wszystko wynagradza OVA

Dla beki można spokojnie oglądnąć, ale nie można nastawiać się na coś wybitnego, bo to kompletnie nie ten adres.

/Dziewczyna poniżej to stalowa puszka z napojem o smaku melona/

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Uprawnienia umieszczania postów