Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 131920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 258

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (65) Awatar ivanov
    Przeczytałbyś Wiki i byś wszystko wiedział, bo prawie na wszystkie Twoje pytania są odpowiedzi

Ogólnie to ma więcej sensu niż mogłoby się wydawać. Choć po części zgodzę się, że mogłoby być trochę przystępniej podane.

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = HD7970 Lightning = 32 GB DDR4 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (31) Awatar blabla123
    Ale nie o to w tym chodzi, nie idziesz do kina na film by potem poczytać rano w gazecie o czym on był
    O paru rzeczach nie napisałem, bo nie chce robić zbędnych spoilerów tylko ogólnie zarys przedstawiłem, a przynajmniej się starałem.

Yamada Kun and the Seven Witches

Dużo lepsze, niż można by się spodziewać

Gość jest w stanie zamieniać się z inną o osobą świadomością, po tym jak ją pocałuje.

Rzecz oczywiście dzieje się w szkole i jest sporo śmiesznych momentów. Aczkolwiek nie jest to kompletnie głupawe. Fabuła zdecydowanie daje radę.

Spokojnie można dla rozrywki zobaczyć.

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = HD7970 Lightning = 32 GB DDR4 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Coś tam ostatnio nadrobiłem ale wszystko to serie bez końca

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - prawie typowe fantasy, pomysł przedni, bo mamy bogów, którzy zeszli na ziemię i pomagają ludziom dając im moc gdy staną się ich podwładnymi. Co mi się podoba szczególnie to pomysł z tym, że każdy lvluje jak w grze, "dostanie" punkty doświadczenia i można odczytać je z tatuażu na plecach... po każdej walce on się aktualizuje. Do tego standardowe podejście od zera do bohatera ale ma to coś w sobie, bohaterowie się sympatyczni. Ogólnie dobra seria ale jest to jednosezonówka więc kontynuacji raczej nie będzie, szkoda.

Hai to Gensou no Grimgar - również klimaty fantasy i również mi się spodobało... też nie zapowiada się by była kontynuacja. Tutaj też bohaterowie startują od zera z tym, że pochodzą oni z teraźniejszości i trafili gdzieś do innych czasów... szkoda, że nie wiadomo po co, jak stąd wyjść, bo zapominają na samym początku skąd pochodzili i jedynie pamiętają jakieś strzępki informacji jak jakieś powiedzenie i takie sprawy. Bardzo się wkręciłem, bo bohaterowie to typowe leszcze i muszą nauczyć się od zera jak przetrwać w tym świecie.

Overlord i znów fantasy Tutaj nasz bohater zalogowany jest do gry, coś jak w SAO, przed zamknięciem serwerów... i po wyznaczonym czasie zostaje już w grze ale trwa ona w zupełnie innym miejscu. Jako iż nasz koleś to mega koks z zamkiem, obstawą i skarbcem pełnym kasy i gratów to podchodzi do tego dość specyficznie. Większość pewnie by mordowała, okradała itp., a on chce chronić to co osiągną wraz z przyjaciółmi w grze więc nastawia się na obserwacje, chce poznać gdzie są, jakie są zasady tego świata i... przy okazji pomaga jakimś wieśniakom więc postanawia zostać najsławniejszym wojem na świecie. Postać głównego bohatera podoba mi się wizualnie Mega szkieletor z super pałą Też niestety nie zapowiada się na kontynuację.

Magi: Sinbad no Bouken - jeśli ktoś oglądał The Labyrinth of Magic czy The Kingdom of Magic to wie o co chodzi. Poznajemy tutaj losy małego Sinbada. Raczej średnio mi podeszło, oryginalne Magi było lepsze, ciekawsze... tutaj jest ok ale bez polotu.

Ja na Overlordzie się strasznie zawiodłem
    Początek i pomysł super, ale końcówka słaba...

BTW Albedo rlz Intro i outro też są super

8018 MHz

Hehe dla mnie bardziej ta wampirzyca o loli twarzy podchodziła ale ok, Albedo też jest pozytywna
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 11-11-2016 o 10:41

Dobre było, jak sobie dakimakurę zrobiła z głównym bohaterem

Co do DanMachi, to oglądało mi się to całkiem przyjemnie Mogliby drugi sezon zrobić

8018 MHz

Kabaneri of the Iron Fortress

Wprawdzie wykazuje mocne podobieństwa do Attack on Titan, ale i tak jest ok.

Jak dla mnie motyw pociągów zbyt słabo poprowadzony

Ogólnie można by całość zrobić lepiej, jednak nie zmienia to faktu, że anime jako całość jest po prostu dobre i jak najbardziej można je obejrzeć.

8018 MHz

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)
    Boku Dake ga Inai Machi

Za****ste anime. Jak dla mnie ciężkie ale zdecydowanie warte obejrzenia. Motyw z porwaniami i zabawa czasem generalnie naprawdę super.

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Zapowiada się ciekawie, chyba obejrzę

Uprawnienia umieszczania postów