Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182425262728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 308

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Brak weny ostatnio, niby coś tam nadrobiłem, np. Berserk 2016/2017 ale po obejrzeniu mam niesmak.
    Niby to stary dobry Guts ale coś konkretnego zaczyna się dziać pod koniec serii 2016 i potem znów za połową 2017... i trzeba znów czekać na kolejne części. Mam nadzieję, że ostatnie, bo nie ma już tej ciężkiej atmosfery z pierwszej serii, jest za bardzo sielankowo-kolorowo i te elfy. Kufa co za debil to tak zaprojektował? Cytując klasyka Do tego animacja jest mocno średnia, a sama kreska rani moje oczy. Nie wiem kto to zaakceptował ale jest mega głąbem!!!

Zawiodłem się też na Amaama to Inazuma czyli sielankowej kuchennej opowieści o samotnym ojcu i jego córce, która kocha jeść. Tatko uczy się gotować z jedną ze swoich uczennic, a mała *******la i tyle z tego animu Noty ma dość dobre ale oglądałem na kilka podejść, bo mnie usypiało. Lubię okruchy życia ale tutaj wieje nudą, nie mój klimat chyba.

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    W ramach nadrabiania klasyków zacząłem oglądać Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Zobaczymy, czy rzeczywiście takie dobre
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Jest bardzo dobre ale zacznij od "zwykłej" serii. Niby to samo, jak oglądasz masz deja vu przez 90% czasu ale w kilku detalach serie się różnią + dochodzi inne zakończenie. Imo oba są dobre, w Brotherhood co prawda lepsze ale warto obejrzeć i to i to.

Brotherhood podobno jest bardziej zgodne z mangą.

Po doświadczeniach z Hellsing TV Series oraz OVA wybieram to, co bardziej trzyma się oryginału
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Zgadza się, mimo to dalej twierdzę, że warto obejrzeć obie serie pomimo sporego podobieństwa, bo finał rekompensuje stracony na to czas.
    W sumie to chyba zrobię sobie maraton, bo zacne anime, a na nowości mam długie zęby ostatnio.

Jak już rozmawiamy o starszych rzeczach.

Możesz doradzić w jakiej kolejności oglądać serię Fate
    8018 MHz

Nie podeszło mi, bo oglądałem tylko Fate/Zero i oceniłem na 5/10. Nie pamiętam dokładnie dlaczego ale coś świta mi w głowie, że było tam dużo bezmyślności, naiwności i ogólnie tak mnie to irytowało, że ledwo dotrwałem do końca. W sumie to chyba te złe charaktery bardziej mi podeszły niż główny bohater, to była taka p1zda, że szkoda gadać. Szkoda mi było tej blond babeczki, że na takiego cepa trafiła
    Możesz oglądać chronologicznie ale widzę, że według MALa niekoniecznie to będzie dobre podejście
    https://myanimelist.net/forum/?topicid=1347501

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    Mi się udało ostatnio zabrać za głupkowate Gabriel DropOut, żeby umilić sobie czas podczas urlopu.

Tytuł znalazłem poprzez AMVkę BAD TO THE BONE i jakiś czas później YT zaczął mnie molestować wycinkami śmiesznych momentów z tego anime. Po paru z nich stwierdziłem, że muszę zobaczyć całość.

Te naście odcinków + dwa OVA oglądałem jakieś dwa tygodnie, ale bawiłem się przy tym naprawdę dobrze

Beznadziejne anioły oraz świetne demony to coś, czego jeszcze nie miałem okazji zobaczyć w anime.

Myślę, że dla miłośnika słodziasznej kreski oraz głupich zagrywek będzie to pozycja zadowalająca.

Żeby było śmieszniej, to od razu po zakończeniu Gab'a zabrałem się Maid Dragon i nie wiem dlaczego, ale muszę to anime dużo bardziej dusić, w sensie zmuszać się do oglądania niż jak to było w przypadku Gab.

I chociaż nie jest złe i podoba mi się pomysł, to jakoś tak oglądając perypetie upadłego anioła i koleżanek bawiłem się nieco lepiej.

Przy okazji, do salonowej gabloty trafiły nowe nabytki, więc i kolejna porcja zdjęć:

Gabriel dobre, największą bekę miałem jak tą "szatanicę" zawsze robiły anioły w jajo
    Szkoda, że tak średnio się skończyło, bo spokojnie mogli zrobić więcej odcinków.

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    Mi najbardziej podobała się demonica Vignette, która została zszokowana przez Gabriel, że zachowuje się jak prawdziwy anioł.

Z resztą Vigne to chyba najepsza postać, jak dla mnie, z tego tytułu. Bardzo żałuję, że nie ma obecnie dostępnego jakiegoś dobrego merchu z nią, bo coś czuję, że jak się pojawi jakaś ładna figurka, to będzie moja ;-)

Uprawnienia umieszczania postów