Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 1925262728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 308

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Ale ona była aniołem? Dawno oglądałem to i nie pamiętam teraz dokładnie, tam chyba tylko ta "ruda" była diablicą?
    Ta cycata blond anielica cisnęła z niej bekę i to było najlepsze

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    W sensie to był demon z piekła, ale w przeciwieństwie do "rudej" nie starała się i nie próbowała być na siłę złą istotą, co w jej przypadku skutkowało dobrocią, pomocną dłonią i zachowywaniem się jak prawdziwy anioł.

Bad to the bone - te słowa padły z jej ust w odcinku jak za wszelką cenę chciała być zła, bo okazało się, że obetną jej stypendium za zbyt dobre zachowanie. Jako demon czyniła za mało zła na świecie.

Biały piesek i za każdym razem "rudej" ukradziony melonpan był w sumie tak często pokazywany, że już mi się jej zrobiło szkoda.

Dobra już wiem o jaką chodzi, ona pomagała od początku Gabriel i sprzątała w jej pokoju itp.
    To mnie zmyliło.
    Piesek faktycznie przesada

Panowie, nowa komórka daje radę

Galaxy S7 Edge

Tryb manualny, z ręki:

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Całkiem spoko

Full Metal Alchemist Brotherhood

Przyznam, że początek mnie trochę zniechęcił.

W sumie mniej więcej od 14 odcinka anime się serio rozkręca i wciąga.

Przyznam, że założenia są fajne, a fabuła super się zazębia na kilku płaszczyznach.

Problemem jest właśnie początek, gdzie jest najwięcej błaznowania i nie do końca jeszcze wiadomo co-i-z-czym.

Wydaje mi się, że anime by zyskało, gdyby w ogólnym rozrachunku było mniej wygłupów, a więcej mroku.

Jednak nie zmienia to faktu, że jest naprawdę bardzo dobre i ogląda się je z zaciekawieniem.

Tak wiec podsumowując - nie dajcie się zwieść relatywnie słabemu początkowi - zdecydowanie warto poświęcić Full Metal Alchemist Brotherhood swój czas

Jeszcze na koniec pytanie dla tych, którzy widzieli obie serie. Czy trzeba oglądnąć całą serię "nie-Brotherhood", czy wystarczy ją zacząć od odpowiedniego odcinka, bo do pewnego momentu pokrywa się z Brotherhood?

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Różnic tak z czapy nie przytoczę gdyż oglądałem to dawno i między seriami też była dość spora różnica czasowa.
    Ale z tego co pamiętam to FMA było mniej dziecinne (nie było tyle humoru/luzu). Do tego wiadomo inne zakończenie, bo nie lecieli równo z mangą tylko do przodu i wymyślili coś na poczekaniu. W BH imo była końcówka lepsza choć oba anime warto obejrzeć jak pisałem wcześniej. Jeśli się nie mylę to nawet też oglądałem w złej kolejności, wpierw BH i potem się dowiedziałem, że była też wersja wcześniejsza, tak coś kojarzę.
    Do tego też w FMA wydaje mi się, że postać "Zazdrość" była bardziej ludzka, miał on jakieś uczucia, nie był aż takim wrzodem i badassem jak w BH lub pomyliłem postacie
    W BH lepsza kreska wiadomo więc nie ma co dużo tutaj co pisać.

A czy pierwsze odcinki były słabe? Hmm nie przypominam sobie nic co by mnie odrzucało na starcie. Pomysł z alchemią i to co się wydarzyło między braćmi ogólnie od samego początku przypadła mi bardzo do serca więc oglądałem ciągiem
    Do tego anime dość smutne i dość realistyczne pomimo tej "magii" w świecie, bardzo sobie cenię takie podejście.

No i opening (YUI - Again) z BH gniecie suty
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 06-08-2017 o 22:14

Dla mnie opening Chemistry "Period" z Brotherhood jest super
    No a Scandal "Shunkan Sentimental" to klasyk

Heaven's Lost Property

Wyjątkowo proste, bardzo mało ambitne i pełne schematów, ale w sumie całkiem przyjemne w oglądaniu anime

Wiadomo, pełno pantsu, zboczony główny bohater, który chodzi do szkoły, odcinki na plaży (nawet 2), na basenie, podczas festiwalu kulturowego i w czasie nowego roku. Ale jest to dosyć sympatyczne.

Bawiłem się lepiej niż np. przy Himouto!

Można, ale nie żebym super polecał. Jak ktoś chce porządny harem, to Highschool D x D

8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

MFC RemiKo Main Room

Wiem, że podchodzi to bardziej pod temat Nasze stanowiska "pracy", ale ludziom na MFC zdjęcie się podoba, więc zamieszczam je w Japan Cornerze

Spoko sprawa

Gdzie tam się SS mieści? Bo w okolicach bencha widzę, że dosyć ciasno jest

Sunday Without God

Jak dla mnie niestety trochę nijakie i raczej rozczarowujące.

Pomysł był ciekawy, ale anime chwyta się zbyt dużej ilości wątków jednocześnie. W dodatku niektóre są zbyt słabo rozwinięte. Brak jest konkretnej historii; to trochę takie kino drogi. Ale o ile zazwyczaj lubię kino drogi, to tu mi to nie spasowało

Aczkolwiek wydaje mi się, że komuś innemu może się spodobać.

Kreska jest spoko, a przesaturowane kolory przywodzą na myśl No Game No Life. Nie jest to harem, fanservice'u są minimalne ilości. Po prostu nie przypadła mi do gustu historia.

8018 MHz

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    @RemiKo ta Nendoroid Jumbo Miku jest cudna

Uprawnienia umieszczania postów