Strona 32 z 33 PierwszyPierwszy ... 22282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 324

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo

No Game No Life: Zero

Film jest tak świetny, że w ciągu dwóch ostatnich dni musiałem go obejrzeć aż trzy razy!

Te emocje są prawdziwe. Paczka husteczek zalecana.

Za pierwszym razem prawie pół filmu nie mogłem przestać płakać. Czy to z radości, czy ze smutku, czy z faktu, że oglądam coś tak dobrego.

Film ten był dla mnie bardzo emocjonalny, tym bardziej że trafił u mnie na lekki dołek. Nie oglądałem nic w temacie anime praktycznie od listopada.

Zasiadając do seansu tego filmu nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, ot po prostu kawałek nowego materiału o tytule, który swego czasu bardzo mi się spodobał.

Porwało mnie...

...na całego!

POLECAM!

BTW, merch do kolekcji już dawno zamówiony.

"Profilaktycznie", bo i tak myślałem że mi się film spodoba

Obecnie w temacie już posiadam w kolekcji:

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    I tak miałem pełnometrażówkę zobaczyć, ale jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że powinienem to uczynić
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (51) Awatar blabla123
    Też jeszcze nie widziałem, dobrze, że coś tam wyszło, bo anime podobało mi się.
    A kolekcja powiększa się w zastarszającym tempie

- - - Aktualizacja - - -

Kurczę jakoś mnie nie porwało... technicznie jest na prawdę super ale fabularnie... niestety przeciętniak imo. Szkoda, bo najarałem się jak czarownica na stosie

Musiałem...

NGNL: Zero - nawet po raz czwarty, tym razem z bardziej krytycznym okiem i większą obojętnością, a film i tak wywołał u mnie te same emocje.

Historia nie jest jego mocną stroną, to fakt, ale dla mnie bardziej liczą się emocje, które ten film potrafi przekazać/wywołać.

Arcydzieło wizualne, muzyczne i emocjonalne.

Film obejrzany [po raz czwarty] po uprzednim ponownym zapoznaniu się z całym sezonem anime [po raz piąty] i po seansie całości muszę przyznać, że jednak film jest dużo lepszy od serii TV.

Oby więcej takich!

Maniak

Ja w weekend wciągnąłem pierwszy sezon Knights of Sidonia.

Obawiałem się, że będzie przeciętnie (w końcu co można wymyślić w temacie mechów), ale bardzo pozytywnie się rozczarowałem.

Animiec ma bardzo dobry klimat hard S-F w kosmosie, wciągającą fabułę i zaskakująco niezłe walki.

Rzecz jasna są widoczne silne wpływy Neon Genesis Evangelion (oraz Attack on Titan), ale to jest raczej plus niż minus.

Na szczęście główny bohater nie jest kompletną ciotą, jak to często bywa

Za niedługo zabieram się za kolejny sezon, bo warto poświęcić na to czas.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Dupy nie urwało, nawet zapomniałem, że oglądałem, musiałem zarzucić jakieś AMV by przypmnieć sobie jak to wyglądało
    To już bardziej podeszło mi Break Blade choć generalnie nie przepadam za anime z mecham z małymi wyjątkami ale czesem z ciekawości coś obejrzę

Monster Musume

Ciekawy pomysł i brak haremowych klisz (odcinek na plaży, itd), jednak w połowie bardzo mocno traci impet.

Można oglądnąć, bo jest w sumie dosyć oryginalne, jednak spodziewałem się czegoś bardziej wciągającego.

8018 MHz

Po pierwszym odcinku odpadłem, niby nie jest tragiczne ale podryw kobiety kobry czy pająka? Masakra jakaś imo

Wczoraj zacząłem i dziś skończyłem Tokyo Ghoul + druga seria. Na trzecią już raczej nie czekam
    W sumie początek niezły ale im dalej w las tym słabiej. Policjanci i te jednostki specjalne... ****a oni lepiej wymiatają tymi brońmi niż same ghule... NO ****A 1 LOL.
    LOL NR 2 to to, że o ile na początku jeszcze jako tako tym służbą nie życzyłem źle to potem miałem ich po prostu dość, są tak w****iający, że przy kolejnych odcinkach miałem tylko w głowie "niech ich ktoś roz*******i, bo mnie w****iają".
    LOL NR 3 czyli druga seria... służby są jeszcze bardziej w****iające!!! Ta córka tego całego wymiatacza w****iała mnie od samego patrzenia na nią, do tego ten mały emo-podziarany-gej... kto go ****a wymyślił? No i oczywiście przeżył NO JA PIERDLE!!!
    LOL NR 4 czyli bohater, normalność w tego typu anime, na początku mega ****a, łee blee nie zjem ludzkiego mięsą, a za moment *******la swoich I znów łee blee co ja zrobiłem... i znów mega koks, potem znów ****a.
    LOL NR 5 i taki z niego koks, że umie roz****ć innego mega koksa po czym dostaje w******* od byle kogo
    Nie oceniłem tego aż tak źle (6/10), bo fajnie obejrzeć coś krwawego od czasu do czasu ale ogólnie seria słaba.
    No i jeszcze na domiar złego trafiłem na wersję ocenzurowną. To jest ****a MEGA LOL NR 6

Uprawnienia umieszczania postów