Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 232930313233
Pokaż wyniki od 321 do 326 z 326

Wątek: Japan Corner - manga, anime, japońskie gry

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Wersja ocenzurowana ssie po całości, nie ma sensu tego nawet oglądać w takiej postaci.

Specjalnie szukałem wersji normalnej, choć łatwo nie było
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    Jak ja się cieszę: [Warta każdych pieniędzy!]

KLIK

KLIK

EDIT:

Najnowsza w gablocie:

Ostatnio edytowane przez RemiKo ; 29-09-2018 o 02:42

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Świetne!

HWBot Team Początkujący overclocker Reputacja:   (4) Awatar RemiKo
    Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Świetne!
    Dziękuję

Kolejna:

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Dawno nic tu nie wrzucałem, a kilka rzeczy ostatnio oglądnąłem

Houseki no Kuni

Co tu dużo gadać - oglądać i tyle.
    Absolutnie super aspekt wizualny i dźwiękowy. Pod tym względem miazga.

Klimat i fabuła również dobre. Mega pozytywne zaskoczenie; jedno z lepszych anime jakie oglądałem w ogóle. Liczę, że będzie kolejny sezon.

Jest też swego rodzaju walor edukacyjny, bo można się o kamieniach szlachetnych nieco dowiedzieć

Cells at Work

Dosyć proste i po pewnym czasie zbyt schematyczne anime. Sam zamysł był całkiem spoko, a i walor edukacyjny nawet sensowny. Wydaje mi się, że to raczej dla nieco młodszego odbiorcy, ale można spoko oglądnąć. Widziałbym to jako film edukacyjny na lekcjach biologii.

Darling in the Franxx

Anime o mechach, gdzie mechy są beznadziejne i jest ich mało...
    Jak na cały hajp wokół tego, to przereklamowane. Tylko Zero Two się broni i jest rzeczywiście fajna.
    Końcówka mega zerżnięta z Neon Genesis Evangelion. Ogólnie raczej zawód.

Boku no Hero Akademia s.I + s.II + s.III

Spodziewałem się czegoś słabego i durnego. No i zostałem pozytywnie zaskoczony. W I sezonie niektóre rzeczy są czasami niepotrzebnie powtarzane, ale potem już tego nie ma.

Ogląda się to zaskakująco fajnie. Pomimo że teoretycznie jest to szkolne anime, to szkoły nie ma w nim przesadnie dużo i nie pokazują zbytnio najbardziej utartych schematów. Jak najbardziej polecam, warto dać szansę.

Overlord s.II + s.III

Po rozczarowującym zakończeniu I sezonu nie oczekiwałem zbyt wiele. II sezon jest dziwny, bo trochę niepotrzebnie się na relatywnie mało istotnych rzeczach skupia. Jednak tak czy inaczej, daje frajdę. Z kolei III sezon się fajnie rozkręca i czekam na IV.

W sumie mam niby nieco mieszane uczucia, ale i tak seria daje radę.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Houseki no Kuni - średnio nudne, wymuszałem oglądanie do końca choć w ogólnym rozrachunku za wykonanie całkiem spoko.

Cells at Work - nuda jak cholera, po 3 odcinkach DROP

Darling in the Franxx - wymęczone do końca, mocno średnie, Zero Two jeszcze z początku faktycznie ciekawa, reszta sztampowa, końcówka z dupy.

Boku no Hero Akademia - pierwszy sezon ogólnie dobry, drugi od tak sobie do niezłej końcówki. Ogólnie dobre młodzieżowe mordobicie z "superbohaterami".

Overlord - faktycznie S2 lekki zjazd ale S3 o wiele lepiej.

A od siebie mogę polecić:

I want to eat your pancreas - niezły wyciskacz łez, ciekawa historia, dobra animacja i ogólnie oglądałem z zerowym nastawieniem i w sumie jest MEGA. Piwniczak spotyka koleżankę z klasy w szpitalu i dowiaduje się, że jest ona nieuleczalnie chora. Nikomu innemu o tym nie mówiła. Zaczyna ona mu się lekko narzucać i tak się to zaczyna.

That time I got reincarnated as a slime - kolo kończy żywot w świecie fantasy jako śluz Dobre z plusem. Ogląda się tak szybko, że 24 odcinki pękają w weekend. Coś w stylu niemrocznego Overlord.

Attack on titan S3 jeszcze trwa i w sumie trzyma poziom poprzednich serii.

Dororo - też jeszcze bez finału, z ogólnymi dropami formy ale i tak mi się podoba. Lokalny władca ofiaruje demonom ciało pierworodnego by te wyciągneły jego lud z biedy, gdzie aktualnie prawie cały kraj żyje w nędzy z powodu suszy i kataklizmów. To nieludzkie dziecko trafia do rzemieślnika, który ofiarowuje ofiarom wojny sztuczne kończyny i w ten sposób dziecko prawie bez ciała zyskuje ciało manekina można powiedzieć. Gdy podrosło walczy z demonami próbując odzyskać zabrane wcześniej organy. Mogło być fajnie, morcznie, krwisto ale historia niestety w pewnym momencie kręci się bardziej przy tytułowym Dororo ale i tak się miło ogląda.

Mob Psycho S2 też bardzo dobry choć długo się rozkręcało imo.

One Punch Man S3 na razie biednie choć oglądało się początek dobrze po takim wyczekiwaniu, na razie posuwa się to poooowoli strasznie ale jest nadzieja, że ostatnie 4 odcinki to będzie już tylko *******alanie po mordach

O reszcie nie warto pisać, bo albo słabe, mocno średnie albo były dropy

Uprawnienia umieszczania postów